See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Couveuses t.b.v. het Wilhelmina Kinderziekenhuis
Beschrijving: Het doel is het selecteren en contracteren van één (1) ondernemer voor de levering van couveuses ten behoeve van het Wilhelmina Kinderziekenhuis, onderdeel van UMC Utrecht.
Interne identificatiecode: 25EA005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33152000 Couveuses
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000