848782-2025 - Mededinging
België – Waterkoelers – Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van waterdispensers inclusief onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van waterdispensers inclusief onderhoud
Beschrijving: Stopzetting MPMO omwille van beperkte mededinging (na plaatsbezoek slechts één offerte ontvangen van Selecta) Andere kandidaten dienden geen offerte in omwille van: - Culligan: afwezig op verplichte plaatsbezoek - Elis Belgium: omwille van accreditatie moeten toestellen in hun eigendom blijven waardoor optie huurkoop niet mogelijk is voor hen -> keuze voor nieuw dossier HUUR + plaatsbezoek optioneel houden
Interne identificatiecode: PPP0QP-271/5415/AZO_AK_339
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31141000 Waterkoelers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZO_AK_339_1