2. Procedure
Procedure
Titel: Leaseauto's
Beschrijving: De Opdracht betreft hoofdzakelijk het leasen van personenauto’s t.b.v. de Sociale Recherche Twente. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: Z/25/252774
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) keer één (1) jaar