849315-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Stedenbouwkundige supervisie en inzet Scheldekwartier
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Stedenbouwkundige supervisie en inzet Scheldekwartier
Beschrijving: Het Scheldekwartier, een ambitieuze herontwikkelingslocatie in Vlissingen, vereist een integrale stedenbouwkundige aanpak om een toekomstbestendige, kwalitatieve en duurzame stedelijke omgeving te realiseren. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een ervaren stedenbouwkundig bureau dat verantwoordelijk zal zijn voor de stedenbouwkundige supervisie in brede zin van deze aansprekende gebiedsontwikkeling. circa. 315.000,- euro
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Stedenbouwkundige supervisie en inzet Scheldekwartier Ca. 315.000,- euro.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging