See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalinzameling en -verwerking en daaraan gekoppelde adviesdienstverlening
Beschrijving: Afvalinzameling en -verwerking en daaraan gekoppelde adviesdienstverlening
Interne identificatiecode: 20250219
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20250219 - 1
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu