85262-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Overige opbergmiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZ ROVK Leveren braakwerende en brandwerende opbergmiddelen
Referentienummer: 201865003.001.045
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44619000 Overige opbergmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Wij, het ministerie van Buitenlandse Zaken, nodigen u als Potentiële Gegadigde uit om zich aan te melden voor de levering van ‘Braakwerende en brandwerende opbergmiddelen’. Deze Aanbesteding is een niet-openbare procedure en bestaat uit twee fases: 1. Selectiefase 2. Inschrijvingsfase Dit is de Selectiefase en houdt in dat elke belangstellende Ondernemer na publicatie van de aankondiging een Verzoek tot Deelname kan indienen. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier op het gebied van levering van braakwerende en brandwerende opbergmiddelen alsmede het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende en brandwerende opbergmiddelen. De intentie is om de Raamovereenkomst op 1 september 2023 van kracht te laten worden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Scope Opdracht: - Het leveren van opbergmiddelen die braakwerend zijn op een vaste locatie in Nederland;
- Het leveren van opbergmiddelen die braak- en brandwerend zijn op een vaste locatie in Nederland;
- Het ontwerpen, produceren en leveren van speciale producten i.r.t. braakwerende en/of braak- en brandwerende opbergmiddelen. Bij speciale producten valt te denken onder andere aan op maat gemaakte producten, afwijkend van de standaard. Bijvoorbeeld: kluizen met afwijkende maten of indeling