852743-2025 - Mededinging
Nederland – Elektrische koffiezetapparaten – EA Koffiemachines, koffiebonen, en bijbehorende dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Koffiemachines, koffiebonen, en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: In de gewenste situatie streeft SR naar één integrale overeenkomst met één Opdrachtnemer. Hiermee wordt de huidige versnippering in contracten en leveranciers opgeheven en ontstaat een efficiëntere en meer samenhangende dienstverlening. SR wil meer grip krijgen op het dagelijks gebruik en beheer van de machines. Daarom moet het mogelijk zijn om eerstelijns onderhoud en eenvoudige storingen zelf uit te voeren, met ondersteuning via een telefonisch consult of digitale handleiding. Wanneer dit niet volstaat, moet de Opdrachtnemer binnen de afgesproken responstijden zorgdragen voor professionele ondersteuning op locatie. Het bestelproces moet worden gedigitaliseerd en verlopen via een gebruiksvriendelijke bestelpagina of portaal. Bestellingen worden wekelijks geleverd, waarbij de Opdrachtnemer de mogelijkheid heeft een minimaal orderbedrag te hanteren, mits dit vooraf is overeengekomen met SR. Omdat SR zowel machines voor commercieel gebruik (horeca) als voor intern gebruik (kantoren) Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. Hierbij zijn de volgende overwegingen gemaakt: a) de samenstelling van de relevante markt en de invloed van de samenvoeging op de toegang tot de opdracht voor voldoende bedrijven uit het midden- en kleinbedrijf; b) de mate van samenhang van de opdrachten. Het doel is om een raamovereenkomst met één dienstverlener te sluiten. Gelijk aan hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen overeenkomst.