2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding ten behoeve van een Laboratorium Informatie Management Systeem (LIMS)
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het implementeren en opleveren van één LIMS en/of Additionele diensten aan opdrachtgever. De LIMS oplossing betreft de te leveren Programmatuur, hulp bij implementatie, het Onderhoud en Support, Gebruiksrechten en opleidingen. 2000000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: LIMS
Beschrijving: Installatie en beheer van een Laboratorium Informatie Management Systeem (LIMS)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71900000 Laboratoriumdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Na gunning wordt er gestart met een implementatiejaar. Na de implementatie zal de initiële looptijd van de Overeenkomst (licenties en uitvoeren beheer) vier (4) jaar bedragen.