2. Procedure
Procedure
Titel: CRM-Oplossing
Beschrijving: Senzer wenst een CRM-systeem te selecteren, aan te kopen en te implementeren dat voldoet aan de eisen en wensen die zijn vastgesteld en dat aansluit bij het proces om relaties met en dienstverlening aan werkgevers te ondersteunen om te bouwen aan een inclusieve arbeidsmarkt. €2.400.000,- (gehele looptijd, inclusief herzieningsclausule)
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen + Herzieningsclausule