853649-2025 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Aanstelling ontwerper voor uitbreiding van school Ezaart Mozawiek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling ontwerper voor uitbreiding van school Ezaart Mozawiek
Beschrijving: Het aanstellen van een ontwerper voor: - het opmaken van een visieplan om de schoolsite van Ezaart futureproof en energieneutraal te maken tegen 2050. - het opmaken van een volledig dossier van schetsontwerp tot de realisatie van de uitbreiding en renovatie van de schoolgebouwen op de site van Ezaart, volgens de richtlijnen van AGION. De opdracht bevat 2 fasen : • Fase 1: Het opmaken van een visieplan voor een futureproof en energieneutrale schoolsite tegen 2050. • Fase 2: Na goedkeuring van het visieplan door het gemeentebestuur wordt de tweede fase van het dossier toegekend voor de realisatie van de uitbreiding en renovatie van de bestaande gebouwen om op korte termijn 416 leerlingen te kunnen huisvesten op de site van de basisschool Ezaart, volgens de algemene richtlijnen van het agentschap voor infrastructuur in het onderwijs van de Vlaamse overheid (AGION).
Interne identificatiecode: PPP07D-3765/5318/2025NR27
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025NR27_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie technische bepalingen)