See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Arbodienstverlening voor Stichting Kolom ism Contractables.
Beschrijving: Het selecteren van een Arbo dienstverlener voor stichting Kolom
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000