85439-2025 - Resultaat
België – Afval- en vuilniszakken van polytheen – leveren van huisvuilzakken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: leveren van huisvuilzakken
Beschrijving: leveren van huisvuilzakken
Interne identificatiecode: VUBES2400006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VUBES2400006 - 1
Beschrijving: leveren huisvuilzakken in Mechelen.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: VUBES2400006 - 2
Beschrijving: leveren huisvuilzakken in Bornem.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: VUBES2400006 - 3
Beschrijving: leveren huisvuilzakken in Sint-Katelijne-Waver.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: VUBES2400006 - 4
Beschrijving: leveren van incozakken.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: VUBES2400006 - 5
Beschrijving: leveren van piekhuisvuilzakken.
Interne identificatiecode: 5