85471-2024 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Onderzoek Data innovatie om IT auditlast van ziekenhuizen te beperken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoek Data innovatie om IT auditlast van ziekenhuizen te beperken
Beschrijving: Het Zorginstituut wil samen met NOREA en de NBA weten of de opgedane kennis middels dit onderzoek rondom (externe) innovatieve manieren van het beschikbaar stellen van data en de bijbehorende governance een bijdrage kan leveren aan het reduceren van IT auditlasten. Dit wil het Zorginstituut Nederland borgen in een kwalitatief onderzoek door een gekwalificeerde partij die dicht op of te maken heeft met IT auditlasten.
Interne identificatiecode: 2023022751
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000