854832-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Zeewolde Beleidsadviseur IZA / GALA
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Zeewolde Beleidsadviseur IZA / GALA
Beschrijving: Tijdelijk beleidsadviseur IZA / GALA Prachtig gelegen aan het water en centraal in Nederland ligt de jongste gemeente die ons land kent, de gemeente Zeewolde. Zowel groots als kleinschalig, aangezien de grotere steden binnen handbereik liggen, maar omringd door de rust en prachtige natuur van de Veluwe. De gastvrijheid van de inwoners, de aandacht voor duurzaamheid en het dorpse karakter maakt Zeewolde een heerlijke plek om te wonen, werken & leven. De samenleving en maatschappij veranderen in rap tempo, dat vraagt om een andere overheid. De gemeentelijke heeft meer verantwoordelijkheden gekregen. Hierdoor is de organisatie volop in ontwikkeling met als hoofddoel een tevreden en gelukkige burger. Gericht op en zowel samen met onze inwoners, bedrijven, organisatie & instellingen werken wij als professionele medewerkers aan maatschappelijke en bestuurlijke opgaven. Dit doen wij ook samen binnen het samenwerkingsverband Meerinzicht, waarbij ook Ermelo en Harderwijk zijn aangesloten. En aangezien de samenleving continu verandert, zijn wij ook blijvend in ontwikkeling. Wil je meer weten over werken bij Zeewolde of over Ermelo, Harderwijk en Meerinzicht, kijk dan op http://werkenbij.meerinzicht.nl’ Vanuit de gemeente Zeewolde, team MOO (Maatschappelijke Ontwikkeling en Ondersteuning) zoeken wij tijdelijk hulp op het onderwerp IZA/GALA. Team MOO bestaat uit beleidsadviseurs die werken op lokale basis thema’s zoals jeugd, ouderen, bestaanzekerheid, onderwijs en gezondheid. Zeewolde werkt nauw samen in allerlei verbanden en samenstellingen. Zoals met Ermelo en Harderwijk. Gezamenlijk zijn wij eigenaar van de organsiatie Meerinzicht waar naast bedrijfsvoering, ook de uitvoering en het beleid van de sociaal domein wetten (Wmo, Jeugdwet, Participatiewet en Wet Inburgering) belegd is. Daarom zoeken wij iemand die zich kan verdiepen en bezighouden met de volgend kerntaken en specifieke verantwoordelijkheden: - Inbedden van initiatieven rond mentale gezondheid; - Lokaal projectleider GEM (8 uur) in beleid en uitvoering; - Vertalen van landelijk en regionaal beleid naar de lokale uitvoeringsprogramma rondom publieke gezondheid: Regionale nota volksgezondheid en de hieruit voortkomende lokale uitvoeringsagenda en beleidsregels voor toetsing van subsidies en het opstellen van en suïcidepreventie; -Het verankeren van preventie en gezondheid in beleid en uitvoering; - Vertegenwoordigd is in de regio en aangehaakt blijft bij regionale en landelijke ontwikkelingen: Deelname programmateam / VGZ; - Verbindende schakel tussen beleidsterreinen die aan gezondheid raken, zoals sport, onderwijs, cultuur, (maatschappelijke)zorg en ruimtelijke ordening: GEM en leefstijlloket; - Coördineren / monitoren van gezondheidsinitiatieven en -programma’s: Bijv. programma’s bij Alcoholwet; - Coachen en sturing geven richting de huidige collega IZA/GALA (die dit werk nog niet lang doet); - Strategische borging van de samenwerking tussen preventief/medisch domein (1 ste lijnszorg); - Koersbewaking: vertalen van resultaten naar toekomstig beleid en aansluiting bij IZA; - Strategische advisering aan bestuur en ambtelijke opdrachtgevers over borging van - en aansluiting bij IZA-doelstellingen AZWA in en na 2026.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000