85502-2024 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU Leo Kanner - Touchscreens en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Leo Kanner - Touchscreens en toebehoren
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Touchscreens en toebehoren ten behoeve van Leo Kanner Onderwijsgroep. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Interne identificatiecode: T72060
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000