855127-2025 - Resultaat
België – Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen – Aankoop en levering op afroep van darbepoëtine alfa
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering op afroep van darbepoëtine alfa
Beschrijving: Aankoop en levering op afroep van darbepoëtine alfa
Interne identificatiecode: PPP0EO-4852/5639/UZA/AD/25.080
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621000 Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZA/AD/25.080_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen, 33600000 Farmaceutische producten, 33621000 Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen