2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor inspectie, engineering en bijstand in het kader van de Machinerichtlijn (2006/42/EG) en Machineverordening (EU) 2023/1230 met betrekking tot beweegbare waterbouwkundige kunstwerken
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van inspecties, engineering, technische en organisatorische bijstand in het kader van de Machinerichtlijn 2006/42/EG en de Machineverordening (EU) 2023/1230 voor wat betreft de bewegende waterbouwkundige kunstwerken in het beheer van de aanbestedende overheid.
Interne identificatiecode: ATE-25-0008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631100 Diensten voor keuring van machines
Aanvullende classificatie (cpv): 71730000 Industriële inspectiediensten, 71336000 Diensten voor technische ondersteuning, 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten, 79417000 Veiligheidsadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ATE-25-0008 - 1 Raamovereenkomst voor inspectie, engineering en bijstand in het kader van de Machinerichtlijn (2006/42/EG) en de Machineverordening (EU) 2023/1230 met betrekking tot beweegbare waterbouwkundige kunstwerken
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79417000 Veiligheidsadviezen, 71730000 Industriële inspectiediensten, 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten, 71336000 Diensten voor technische ondersteuning