2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en Service/onderhoud Trapliften WMO Nissewaard
Beschrijving: Levering en onderhoud/service trapliften. Levering circa 75-85 stuks per jaar + onderhoud 200-250 stuks per jaar. Maximale contractwaarde raamovereenkomst €3.000.000,- over 4 jaar. Hieraan zijn geen rechten te ontlenen.
Interne identificatiecode: INK22-06-025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gunning Kwaliteit en Prijs
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering en Service/onderhoud Trapliften WMO Nissewaard Maximale contractwaarde raamovereenkomst €3.000.000,- voor 4 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamovereenkomst 2 jaar + 2 x 1 jaar verlenging = max 4 jaar.