856739-2025 - Mededinging
België – Reclame- en marketingdiensten – Plaatsing, transport, opslag en onderhoud van reclamemateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Plaatsing, transport, opslag en onderhoud van reclamemateriaal
Beschrijving: Raamovereenkomst met een dienstverlener voor het transport, de plaatsing, de opslag en het onderhoud van reclamemateriaal voor evenementen, zowel indoor als outdoor, die worden gesponsord door de Nationale Loterij in Vlaanderen, Wallonië en Brussel, voornamelijk (maar niet uitsluitend) sportwedstrijden, culturele evenementen en muziekfestivals. Contactpersoon: Catherine Abanto, catherine.abanto@loterie-nationale.be
Interne identificatiecode: FIN/PRO/2025.41
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten, 92621000 Promotie van sportevenementen, 92622000 Organisatie van sportevenementen, 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen, 79953000 Diensten voor het organiseren van festivals, 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FIN/PRO/2025.41 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst met een dienstverlener voor het transport, de plaatsing, de opslag en het onderhoud van reclamemateriaal voor evenementen, zowel indoor als outdoor, die worden gesponsord door de Nationale Loterij in Vlaanderen, Wallonië en Brussel, voornamelijk (maar niet uitsluitend) sportwedstrijden, culturele evenementen en muziekfestivals. Contactpersoon: catherine.abanto@loterie-nationale.be
Interne identificatiecode: 1