2. Procedure
Procedure
Titel: Theaterstoelen Schouwburg Ogterop te Meppel
Beschrijving: De aanleiding voor de aanbesteding is de vernieuwbouw van Schouwburg Ogterop, waarbij de Grote Zaal grotendeels behouden blijft en overige gebouwdelen volledig vernieuwd worden. Het volledige stoelenplan wordt vernieuwd. Opdrachtgever heeft tot doel om met deze aanbesteding de beste passende partij te vinden voor de levering, montage en gebruiksklaar opleveren van de theaterstoelen in de grote zaal van Schouwburg Ogterop. Leveren en monteren van 468 theaterstoelen
Interne identificatiecode: AL25157
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39111200 Theaterstoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Theaterstoelen
Beschrijving: • Leveren en monteren van 479 theaterstoelen waaronder: o 317 vaste stoelen in de zaal en op het balkon o 8 verwijderbare stoelen (op 4 verrolsets) in de zaal tbv miva-plaatsen o 12 individueel verwijderbare stoelen tbv miva-plaatsen (met snelsluiters) o 114 vaste stoelen op het balkon o 4 verhoogde vaste stoelen op het balkon o 24 loveseats op het balkon. • Opleiden/instrueren van het technisch personeel. • Opleverdossier. • All-in garantie en onderhoud van de installatie gedurende het eerste jaar. • Opgave van de onderhoudskosten en vervangingsinvesteringen voor 10 jaar na eerste jaar. Opgave van deze kosten is verplicht. De opdrachtgever is niet verplicht het onderhoud te gunnen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Onderhoudscontract