85766-2024 - Mededinging
België – Drukwerk en aanverwante producten – Ontwerpen en leveren van gepersonaliseerd promotiemateriaal, opzetten van een interne en externe webshop én logistieke partner voor Odisee-hogeschool
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerpen en leveren van gepersonaliseerd promotiemateriaal, opzetten van een interne en externe webshop én logistieke partner voor Odisee-hogeschool
Beschrijving: Het Bestuur wenst voor deze opdracht een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer. Het voorwerp van de raamovereenkomst bestaat uit volgende onderdelen: Onderdeel 1: Leveren van een breed assortiment gepersonaliseerde promotiemateriaal. Het betreft promotieartikelen die bedrukt kunnen worden met logo Odisee of logo dienst Studentenvoorzieningen (Stuvo) en uitzonderlijk logo Algemene Studentenraad (ASR). De meest bestelde promotieartikelen zijn pennen, totebags, T-shirts, hoodies, A5-schrijfblokken en afstudeerhoedjes. De promotieartikelen dienen meestal op korte tijd, mogelijks in grote aantallen en aan scherpe prijzen gepersonaliseerd te worden. Onderdeel 2: Opzetten van een interne en externe webshop en van a tot z beheren, voor het promotiemateriaal én brochures aangeleverd door een externe drukker. De webshop dient een bestellingssysteem te hebben met een flow voor interne medewerkers van Odisee en een flow voor externe aanvragers die hun bestelling online betalen. De leverancier dient voor de externe aanvragers een betalingssysteem aan te bieden en eventuele retours voor zijn rekening te nemen. Onderdeel 3: Logistiek partner van de communicatie- en marketingdienst van Odisee. De leverancier dient in te staan voor de handling en verzending van promotiemateriaal én brochures aangeleverd door een externe drukker. De leverancier dient het promotiemateriaal én de brochures (jaarlijks geraamd 30.000 ex) te stockeren én in te staan voor de handling en verzending van het promotiemateriaal en de brochures naar de diverse Odisee locaties.
Interne identificatiecode: PPP0RD-249/4021/2023/14 - ID249
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Ontwerpen en leveren van gepersonaliseerd promotiemateriaal, opzetten van een interne en externe webshop én logistieke partner voor Odisee-hogeschool
Interne identificatiecode: 2023/14 - ID249