858082-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten opvanglocatie Buitencentrum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvanglocatie Buitencentrum
Beschrijving: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) opdrachtnemer met wie een raamovereenkomst wordt afgesloten voor het leveren van beveiligingsdiensten, zoals omschreven in deze aanbestedingsstukken. De gemeente streeft met deze overeenkomst twee belangrijke doelstellingen na: 1. Het bevorderen van een veilige en sociale leefomgeving voor alle inwoners, inclusief ontheemden; 2. Het stimuleren van sociale inclusie en economische versterking van de regio. De gemeente raamt de opdrachtwaarde op €1.400.000, maar vanwege onvoorspelbare ontwikkelingen en onzekerheden is de maximale waarde van de raamovereenkomst vastgesteld op €2.500.000 inclusief de verlengingsopties. Het is voor de gemeente niet mogelijk om nieuwe nadere overeenkomsten binnen de Raamovereenkomst af te sluiten na het bereiken van deze maximale waarde. Hieruit volgt dat er ook geen verlenging van de Raamovereenkomst meer plaatsvindt na het bereiken van de maximale waarde. De Raamovereenkomst zal dan van rechtswege worden beëindigd.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hiervoor de hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt.