See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp en levering van een MD/ME installatie
Beschrijving: De MD/ME-pilooteenheid is een veelzijdige onderzoeksplatform voor de ontwikkeling en het testen van membraangebaseerde scheidingsprocessen. Het is gebouwd om in twee verschillende modi te werken - membraandestillatie of membraanextractie - waarbij slechts één van de twee configuraties tijdens elke experimentele campagne wordt gebruikt.
Interne identificatiecode: PPP04G-1266/5785/MDME-1266
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38970000 Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MDME-1266_1
Aanvullende classificatie (cpv): 38970000 Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen