85825-2026 - Mededinging
België – Mobiele containers voor bijzondere doeleinden – OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING EN PLAATSING VAN CONTAINERS
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE GESPREIDE LEVERING EN PLAATSING VAN CONTAINERS
Beschrijving: De opdracht heeft als voorwerp de gespreide levering en plaatsing van containers bij de klanten van het Agentschap. Het betreft ook de levering van de belangrijkste wisselstukken van containers ten behoeve van het Agentschap.
Interne identificatiecode: 24/2597
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34221000 Mobiele containers voor bijzondere doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24/2597 - 1
Interne identificatiecode: 1