2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuisdiensten
Beschrijving: 1. Voorbereidingen verhuizing; • Communicatieve en administratieve voorbereiding. Bijvoorbeeld maar niet uitsluitend: opstellen plan van aanpak inclusief planning, stickeren; • Beschikbaar stellen van materialen en hulpmiddelen; • Demonteren- en verhuis klaarmaken (inpakken) inventaris al dan niet met beschermende materialen. 2. Vervoer inventaris. 3. Optioneel: Verzorgen externe tijdelijke opslag inventaris. 4. Aflevering inventaris: • Plaatsen; • Uitpakken; • Monteren en eventueel aansluiten; • Bij recyclingbedrijf / afvalverwerker (exclusief archief). 5. Oplevering en Acceptatie • Bezemschoon achterlaten; • Rapportage, aftekenen werkbon zie Aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: J007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: 1. Voorbereidingen verhuizing; • Communicatieve en administratieve voorbereiding. Bijvoorbeeld maar niet uitsluitend: opstellen plan van aanpak inclusief planning, stickeren; • Beschikbaar stellen van materialen en hulpmiddelen; • Demonteren- en verhuis klaarmaken (inpakken) inventaris al dan niet met beschermende materialen. 2. Vervoer inventaris. 3. Optioneel: Verzorgen externe tijdelijke opslag inventaris. 4. Aflevering inventaris: • Plaatsen; • Uitpakken; • Monteren en eventueel aansluiten; • Bij recyclingbedrijf / afvalverwerker (exclusief archief). 5. Oplevering en Acceptatie • Bezemschoon achterlaten; • Rapportage, aftekenen werkbon Betreft verhuisdiensten voor alle Curio locaties. Zie Aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Tijdelijke opslag en afvoer.