See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 57/52/2/24/047 - Vernieuwing L15 Olen – Geel-Larum.
Beschrijving: Deze opdracht betreft: Vernieuwen van spoorstaven, dwarsliggers en ballast. Onderhoud en plaatsing van grachten.
Interne identificatiecode: 5752224047
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752224047 - Vernieuwing L15 Olen – Geel-Larum.
Interne identificatiecode: 1