2. Procedure
Procedure
Titel: Het betrouwbaar vaststellen van het motorvermogen tijdens visactiviteiten via sensoren en blackboxsystemen
Beschrijving: De Europese controleverordening voor visserij vereist per 1 januari 2028 een continumeting van het motorvermogen voor sommige vaartuigen. Hoewel nog niet exact bekend is voor welke vaartuigen dit gaat gelden, is al wel bekend dat het in elk geval zal gaan om vissersvaartuigen die actief zijn in de Nederlandse kustzone. Dit betekent dat in elk geval de garnalenvisserij met deze verplichting te maken zal krijgen. De Opdrachtgever anticipeert middels dit project op deze verplichting door proactief ervaring op te doen met continumetingen van het motorvermogen. Gezien de relevantie van de resultaten op Europees niveau, neemt de Opdrachtgever hierin andere lidstaten mee en zullen de resultaten en aanbevelingen binnen de Europese unie gedeeld worden. Bij een succesvolle conclusie na de eerste projectfase wenst de Opdrachtgever over te gaan tot de implementatie van het systeem voor de continumeting van het motorvermogen. Maximaal 330.000 euro exclusief btw en inclusief optie (stelpost).
Interne identificatiecode: 202501088
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst heeft een openbare Europese aanbestedingsprocedure doorlopen (TN 530855). Hierop zijn geen inschrijvingen ontvangen. Dat betekent dat wij conform artikel 2.32, lid 1, sub a van de Aanbestedingswet 2012 mogen overgaan tot een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. Dit artikel bepaalt dat dit is toegestaan wanneer in een openbare of niet-openbare procedure geen (of geen geschikte) inschrijvingen zijn ontvangen. Concreet houdt dit in dat wij één-op-één verder mogen gaan met een partij, waarbij de aanbestedingsdocumenten ongewijzigd in stand blijven.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 77700000 Diensten in verband met visserij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Europese controleverordening voor visserij vereist per 1 januari 2028 een continumeting van het motorvermogen voor sommige vaartuigen. Hoewel nog niet exact bekend is voor welke vaartuigen dit gaat gelden, is al wel bekend dat het in elk geval zal gaan om vissersvaartuigen die actief zijn in de Nederlandse kustzone. Dit betekent dat in elk geval de garnalenvisserij met deze verplichting te maken zal krijgen. De Opdrachtgever anticipeert middels dit project op deze verplichting door proactief ervaring op te doen met continumetingen van het motorvermogen. Gezien de relevantie van de resultaten op Europees niveau, neemt de Opdrachtgever hierin andere lidstaten mee en zullen de resultaten en aanbevelingen binnen de Europese unie gedeeld worden. Bij een succesvolle conclusie na de eerste projectfase wenst de Opdrachtgever over te gaan tot de implementatie van het systeem voor de continumeting van het motorvermogen. € 330.000,- exclusief btw en inclusief optie (stelpost).
Interne identificatiecode: 1