2. Procedure
Procedure
Titel: afvalophaling aan huis van restafval en GFT
Beschrijving: De opdracht betreft het verzekeren van de afvalophaling aan huis in de stad Menen, gemeente Wevelgem en stad Wervik, voor de stromen restafval en GFT.
Interne identificatiecode: PPP0S4-36/5084/2025/036
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/036_1_1