See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST: IP DIENSTEN
Beschrijving: DE UITVOERING EN LEVERING VAN DIENSTEN MET BETREKKING TOT: “Octrooiaanmeldingsdiensten, registratie voor eenheidswerking van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien, betaling van octrooiverlengingen, merkaanmeldingen en -verlengingen, merkbewaking, registratie van wijzigingen” voor VITO. . VITO wenst een raamovereenkomst af te sluiten met maximaal drie dienstverleners per perceel. De verdeling van de opdrachten gebeurt via cascade. Plaats van dienstverlening: eigen kantoren van de dienstverleners. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: “IP-diensten; inclusief verlengingsbetalingen (octrooien, handelsmerken), registratie van wijzigingen en handelsmerkbewaking” Perceel 2: “IGRA-gerelateerde diensten” Perceel 3: “Diensten voor het indienen van octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien” Perceel 4: “Diensten m.b.t. het indienen van handelsmerken”
Interne identificatiecode: PPP04G-1253/5842/1253 IP VITO
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79120000 Adviezen inzake octrooien en auteursrechten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IP-diensten; inclusief verlengingsbetalingen (octrooien, handelsmerken), registratie van wijzigingen en handelsmerkbewaking
Beschrijving: IP-diensten; inclusief verlengingsbetalingen (octrooien, handelsmerken), registratie van wijzigingen en handelsmerkbewaking
Interne identificatiecode: IP diensten_1
Perceel: LOT-0002
Titel: IGRA-gerelateerde diensten
Beschrijving: IGRA-gerelateerde diensten
Interne identificatiecode: 1253 IGRA_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Diensten voor het indienen van octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien
Beschrijving: Diensten voor het indienen van octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien
Interne identificatiecode: 1253 Patent Filing_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Diensten m.b.t. het indienen van handelsmerken
Beschrijving: Diensten m.b.t. het indienen van handelsmerken
Interne identificatiecode: 1253 Trademark_4