859867-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Verbouw Nieuwe Steen 1 gebouw C tot opvanglocatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Verbouw Nieuwe Steen 1 gebouw C tot opvanglocatie
Beschrijving: De gemeente Hoorn heeft een taakstelling en inspanningsverplichting voor de opvang van diverse doelgroepen binnen de vluchtelingenopvang. Om hieraan invulling te geven, wordt het kantoorpand Gebouw C te Hoorn getransformeerd tot een opvanglocatie voor circa 190 personen, voor een tijdelijke periode van circa 10 jaar. Zie inschrijfleidraad met bijbehorene documenten.
Interne identificatiecode: CM00130
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verbouw Nieuwe Steen 1 gebouw C te Hoorn
Beschrijving: De gemeente Hoorn heeft een taakstelling en inspanningsverplichting voor de opvang van diverse doelgroepen binnen de vluchtelingenopvang. Om hieraan invulling te geven, wordt het kantoorpand Gebouw C te Hoorn getransformeerd tot een opvanglocatie voor circa 190 personen, voor een tijdelijke periode van circa 10 jaar. Zie inschrijfleidraad.
Interne identificatiecode: 1