See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Herelektrificatie en kleine Burgerlijke Bouwkunde van het traject Haversin-Marloie
Beschrijving: De raamovereenkomst bestaat uit de volledige vernieuwing van de bovenleidinginfrastructuur en de uitvoering van lineaire civieltechnische en ssignalisatiewerken van de lijn L162 op het traject tussen Haversin en Marloie.
Interne identificatiecode: TR 083317
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112500 Grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45112600 Uitgraven en opvullen, 45232450 Bouwwerkzaamheden voor afwatering, 45112440 Aanleggen van terrassen op berghellingen, 45232452 Afwateringswerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TR083317 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234160 Maken van bovenleidingen