See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaken van ontmoetingscentra - voorbehouden opdracht (heraanbesteding)
Beschrijving: Het betreft het onderhoud (schoonmaken) van cultuurcentra of ontmoetingscentra in Ieper en deelgemeenten. De opdracht wordt afgesloten voor het dienstjaar 2026, maar er kunnen 5 verlengingen zijn telkens voor een periode van één jaar. Deze opdracht omvat het regulier (tweewekelijks) onderhoud van zaaldelen, keukens, sanitair en bijhorende gebouwdelen volgens opgave van onderstaande ontmoetings- of cultuurcentra : - OC De Oude School, Neerwaastensestraat 10a te 8902 Hollebeke - OC Cieper, Brugseweg 309 te 8900 Ieper - OC Ten Vrielande, Brugstraat te 8904 Boezinge - OC De Stuers/OC In't Riet, Seelbachdreef 4 te 8902 Zillebeke - OC Kasteelwal, Dorp 8 te 8902 Voormezele - OC Thicabusca, Dikkebusseweg 480 te 8900 Dikkebus - OC Potyze, Zonnebeekseweg 309/311 te 8900 Ieper - OC Den Briel, Brielenstraat 3 te 8900 Ieper - Oud gemeentehuis Vlamertinge, Poperingseweg te 8908 Vlamertinge - OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 B, 8906 Elverdinge
Interne identificatiecode: PPP088-2170/5414/2026/PAT_02/STAD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Schoonmaken van ontmoetingscentra - voorbehouden opdracht (heraanbesteding)
Interne identificatiecode: 2026/PAT_04/STAD_1