See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 22.019/2 - RWZI Kortenberg, biologische en ecologische uitbreiding - lot 2 Elektromechanische werken.
Beschrijving: Project 22.019/2 - RWZI Kortenberg, biologische en ecologische uitbreiding - lot 2 Elektromechanische werken. RWZI Kortenberg gelegen langsheen de Molenbeekplein 1, Kortenberg. De opdracht omvat in hoofdzaak: - Bouw van een selector - Ombouw bestaande beluchtingsbekkens - Bouw bijkomende nabezinktank - Bouw nieuwe gravitaire indikker - Bouw nieuwe slibbuffer - Bouw nieuw laagspanningsgebouw De totaliteit van werken wordt aanbesteed in 4 loten: - - Lot 1: bouwkunde - - Lot 2: elektromechanische werken - - Lot 3: beluchting - - Lot 4: leveringen Aquafin De opdracht omvat de werken van Lot 2. Besteknummer: 22.019 – RWZI Kortenberg De inschrijver is verplicht een plaatsbezoek aan de installatie af te leggen (zie nadere inlichtingen).
Interne identificatiecode: 22019/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 22019/2 - 1
Beschrijving: Project 22.019/2 - RWZI Kortenberg, biologische en ecologische uitbreiding - lot2 Elektromechanische werken. RWZI Kortenberg gelegen langsheen de Molenbeekplein 1, Kortenberg. De opdracht omvat in hoofdzaak: - Bouw van een selector - Ombouw bestaande beluchtingsbekkens - Bouw bijkomende nabezinktank - Bouw nieuwe gravitaire indikker - Bouw nieuwe slibbuffer - Bouw nieuw laagspanningsgebouw De totaliteit van werken wordt aanbesteed in 4 loten: - - Lot 1: bouwkunde - - Lot 2: elektromechanische werken - - Lot 3: beluchting - - Lot 4: leveringen Aquafin De opdracht omvat de werken van Lot 2. Besteknummer: 22.019 – RWZI Kortenberg De inschrijver is verplicht een plaatsbezoek aan de installatie af te leggen (zie nadere inlichtingen).
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties