See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BRUSSEL - REGIE DER GEBOUWEN - Omnium Onderhoudscontract 6 liften en 1 platform voor 7 jaar
Beschrijving: De Opdracht heeft als voorwerp de werken, leveringen, de diensten, het vervoer, de arbeidskrachten en alle middelen, nodig voor de uitvoering van een onderhoudscontract voor 6 liften en 1 platform gedurende 7 jaar.
Interne identificatiecode: RDGB-BRU-2024-230092-416D
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RDGB-BRU-2024-230092-416D - 1
Interne identificatiecode: 1