861140-2025 - Mededinging
België – Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen – Reisbureaudiensten en collectieve reisverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reisbureaudiensten en collectieve reisverzekering
Beschrijving: Reisbureaudiensten en collectieve reisverzekering
Interne identificatiecode: FORCMS-TRAVEL-155
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63500000 Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Reisbureaudiensten
Beschrijving: Reisbureaudiensten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Collectieve reisverzekering
Beschrijving: Collectieve reisverzekering
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten