86204-2025 - Mededinging
Nederland – Advies inzake bedrijfsvoering en management – HR-Adviesdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: HR-Adviesdiensten
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft betrekking op het uitvoeren van diensten op het gebied van HR-adviesdiensten voor alle bedrijfsonderdelen van SBB. Onder HR-adviesdiensten verstaat zij o.a. adviesdiensten op het gebied van HR-strategieën, werknemersvergoedingen, arbeidsvoorwaarden, organisatieveranderingen, rol- en taakverduidelijking, organisatie inrichting, efficiënter en effectiever werken en cultuurverandering en leiderschapsontwikkeling. Op basis van de huidige spend en de invloed van de toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met HR-adviesdiensten naar schatting €350.000,- per jaar (excl. btw). De geschatte totale waarde voor de gehele looptijd bedraagt derhalve €1.400.000,-. In lijn met het ASST-arrest van het Europees hof van 19 december 2018 (C-216/17, ECLI:EU:C:2018:1034) is de maximale waarde van de Opdracht gesteld op €2.100.000,- (excl. btw).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: HR adviesdiensten
Beschrijving: Deze Europese Openbare aanbesteding heeft betrekking op het uitvoeren van diensten op het gebied van HR-adviesdiensten voor alle bedrijfsonderdelen van SBB. Het doel van deze aanbesteding is te komen tot één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid tweemaal te verlengen voor de duur van één (1) jaar.