2. Procedure
Procedure
Titel: TauSCALE
Beschrijving: De opdracht betreft de aankoop van infrastructuur voor multifoton, superscherpe, supergevoelige en tijdsgeresolveerde confocale microscopie , inclusief installatie en onderhoud.
Interne identificatiecode: PPP0FG-987/5803/2025-082
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-082_1