See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie glasgevels, betonrenovatie van de kroonlijsten, en renovatie van de balustrades van Plantenpaleis in Plantentuin Meise.
Beschrijving: Renovatie glasgevels, betonrenovatie van de kroonlijsten, en renovatie van de balustrades van Plantenpaleis in Plantentuin Meise.
Interne identificatiecode: APM_2025_013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45262330 Reparatie van betonwerk, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 45442000 Aanbrengen van beschermende lagen, 45442180 Aanbrengen van nieuwe verf, 45442190 Verwijderen van oude verf, 45442200 Aanbrengen van anticorrosielagen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: APM_2025_013 - 1
Beschrijving: Renovatie balustrades
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: APM_2025_013 - 2
Beschrijving: Betonrenovatie
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: APM_2025_013 - 3
Beschrijving: Gevelrenovatie
Interne identificatiecode: 3