863019-2025 - Resultaat
België – Financiële en verzekeringsdiensten – Verzekeringsovereenkomsten Stad, OCMW, AGB Vauban, AGB Spie, AGB Musea Ieper, JOC Ieper vzw en ACCI vzw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringsovereenkomsten Stad, OCMW, AGB Vauban, AGB Spie, AGB Musea Ieper, JOC Ieper vzw en ACCI vzw
Beschrijving: Deze opdracht omvat het afsluiten van de diverse verzekeringscontracten (zie percelen) van de centrale en decentrale organisatie van de stad Ieper en OCMW.
Interne identificatiecode: PPP088-2117/5432/2025/SEC_02/DIV
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Brandverzekering en verzekering aanverwante schade gebouwen
Beschrijving: Brandverzekering en verzekering aanverwante schade gebouwen
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Verzekering voertuigen
Beschrijving: Verzekering voertuigen
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Alle risico's
Beschrijving: Alle risico's
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Arbeidsongevallen
Beschrijving: Arbeidsongevallen
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Lichamelijke ongevallen
Beschrijving: Lichamelijke ongevallen
Interne identificatiecode: 2025/SEC_02/DIV 6_6