8631-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – BZK-VRO-EA BRO F2 beheer standaarden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-VRO-EA BRO F2 beheer standaarden
Beschrijving: Het ministerie van BZK heeft op 18 oktober jongstleden een onderhandelingsprocedure opgestart met Stichting Infrastructuur Kwaliteitsborging Bodembeheer (SIKB). Gezien het beoogde resultaat van de opdracht en de op basis daarvan door de opdrachtgever aan de opdrachtnemer te stellen specifieke (technische) eisen is de SIKB de enige partij die de opdracht kan uitvoeren omdat mededinging ontbreekt en er ook geen sprake is van een redelijk alternatief.
Interne identificatiecode: 201865002.002.012
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000