2. Procedure
Procedure
Titel: Riolering en herinrichting G. Gershwinstraat e.o. te Zaandijk, gemeente Zaanstad.
Beschrijving: Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van een opdracht voor uitvoering van de werkzaamheden, zoals beschreven in bestek 12 van 2024 - Riolering en herinrichting G. Gershwinstraat e.o. te Zaandijk, gemeente Zaanstad. De opdracht omvat de volgende werkzaamheden in de G. Gershwinstraat en omliggende straten in Rooswijk, Zaandijk: • uitvoeren van grondwerkzaamheden • verwijderen en aanbrengen van kunststof riolering; • verwijderen en aanbrengen van gefundeerd beton riolering; • verwijderen en aanbrengen van elementenverharding en asfaltverharding; • verwijderen van bomen en struiken; • aanbrengen plantvakken voor bomen en struiken; • verwijderen en (ver)plaatsen van lichtmasten en vervangen voedingskabel; • bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 2024-406
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45222000 Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Riolering en herinrichting G. Gershwinstraat e.e. te Zaandijk
Beschrijving: De opdracht omvat de volgende werkzaamheden in de G. Gershwinstraat en omliggende straten in Rooswijk, Zaandijk: • uitvoeren van grondwerkzaamheden • verwijderen en aanbrengen van kunststof riolering; • verwijderen en aanbrengen van gefundeerd beton riolering; • verwijderen en aanbrengen van elementenverharding en asfaltverharding; • verwijderen van bomen en struiken; • aanbrengen plantvakken voor bomen en struiken; • verwijderen en (ver)plaatsen van lichtmasten en vervangen voedingskabel; • bijkomende werkzaamheden. De opdracht omvat de volgende werkzaamheden in de G. Gershwinstraat en omliggende straten in Rooswijk, Zaandijk: • uitvoeren van grondwerkzaamheden • verwijderen en aanbrengen van kunststof riolering; • verwijderen en aanbrengen van gefundeerd beton riolering; • verwijderen en aanbrengen van elementenverharding en asfaltverharding; • verwijderen van bomen en struiken; • aanbrengen plantvakken voor bomen en struiken; • verwijderen en (ver)plaatsen van lichtmasten en vervangen voedingskabel; • bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1