863852-2025 - Mededinging
België – Reparatie en onderhoud van auto's – Onderhoud en herstelling lichte voertuigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en herstelling lichte voertuigen
Beschrijving: Onderhoud en herstelling lichte voeruitgen
Interne identificatiecode: 2026R3031
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50112000 Reparatie en onderhoud van auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026R3031 - Perceel 1 - Onderhoud en herstelling lichte voertuigen
Beschrijving: Onderhoud en herstelling lichte voertuigen
Interne identificatiecode: 1