See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Partnerschap inzake de aankoop van servers
Beschrijving: Karel de Grote Hogeschool is op zoek naar een partner/ leverancier voor de aankoop van servermateriaal, gedurende meerdere jaren. Dit omvat de servers zelf, onderdelen, hardware support, licenties voor het monitoren/beheer van de fysieke servers en Fiber channel switchen om de servers te verbinden met de storage. KdG wenst een partnerschap aan te gaan met de leverancier, inzake technische begeleiding.
Interne identificatiecode: ICT_2025_004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ICT_2025_004 - 1
Interne identificatiecode: 1