864172-2025 - Mededinging
Nederland – Software voor ERP (Enterprise resource planning) – Bedrijfssoftware AFV
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfssoftware AFV
Beschrijving: Het selecteren en contracteren van toekomstbestendige bedrijfssoftware dat naadloos aansluit op de primaire processen van de Afvalstoffendienst van de gemeente ‘s-Hertogenbosch. De bedrijfssoftware is een cruciale voorziening ter ondersteuning van het primaire proces van de Afvalstoffendienst. Hierbij wordt dienstverlening geleverd aan huishoudens en commerciële klanten. Zie voor meer informatie het beschrijvend document
Interne identificatiecode: PMSW-1355
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties