See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering BBO’s ter hoogte van voormalige droogkuislocaties
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van ambtshalve beschrijvende bodemonderzoeken op voormalige droogkuislocaties in heel Vlaanderen in het kader van het decreet van 27 oktober 2006 betreffende de bodemsanering en de bodembescherming. Daarnaast omvat de opdracht eveneens de begeleiding van kleine acties die mogelijk zijn tijdens de uitvoering van een beschrijvend bodemonderzoek. Deze maatregelen beperken zich tot het uitvoeren van ontgravingen.
Interne identificatiecode: DOS 16383 - RO2508004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 16383 - RO2508004 - 1
Interne identificatiecode: 1