86609-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Flexibele arbeid 2024
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Flexibele arbeid 2024
Beschrijving: In 2024 expireert bij HVHL de overeenkomst voor de inhuur van flexibele arbeidskrachten op basis van uitzenden, detacheren en de verloning van netwerkkandidaten. Deze overeenkomst kan niet meer worden verlengd. Om de bovenstaande diensten óók na voornoemde datum rechtmatig te kunnen afnemen, wordt hiervoor een Europese aanbestedingsprocedure uitgevoerd. In opdracht van het College van Bestuur van HVHL voert de inkoper samen met de afdeling HRM deze aanbesteding uit. HVHL is voornemens in het kader van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer . De te sluiten raamovereenkomst 'Inhuur Flexibele Arbeid' is van toepassing op beide locaties van de hogeschool, t.w. Velp en Leeuwarden. Tussen de €350.000 en €400.000 per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: In 2024 expireert bij HVHL de overeenkomst voor de inhuur van flexibele arbeidskrachten op basis van uitzenden, detacheren en de verloning van netwerkkandidaten. Deze overeenkomst kan niet meer worden verlengd. Om de bovenstaande diensten óók na voornoemde datum rechtmatig te kunnen afnemen, wordt hiervoor een Europese aanbestedingsprocedure uitgevoerd. In opdracht van het College van Bestuur van HVHL voert de inkoper samen met de afdeling HRM deze aanbesteding uit. HVHL is voornemens in het kader van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer . De te sluiten raamovereenkomst 'Inhuur Flexibele Arbeid' is van toepassing op beide locaties van de hogeschool, t.w. Velp en Leeuwarden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst zal een looptijd hebben van twee (2) jaar met de mogelijke verlenging van telkens één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden. De maximale contractduur bedraagt vier (4) jaar.