86686-2026 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud grasmatten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud grasmatten
Beschrijving: De dienst omvat: - maaien van gazon intensief - ruimen van afgemaaide plantdelen - afranden, afboorden gazon - verwijderen bladeren - met de hand maaien rond alle hindernissen - greppels en aanliggende trottoirs vrijmaken met bosmaaier met stalen borstel/gazontrimmer. Dit enkel bij aangrenzend trottoir graszone zonder privéaangelanden - andere handelingen gelinkt aan gazononderhoud - net en proper houden van groenzones - manuele onkruidbestrijding - scheren van hagen en beplantingsmasieven
Interne identificatiecode: PPP0I4-3393/6064/2025/3393
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/3393_1