867901-2025 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering (incl. GWV) Gemeente Venray
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering (incl. GWV) Gemeente Venray
Beschrijving: De gemeente Venray wenst een Aansprakelijkheidsverzekering (incl. GWV) af te sluiten. .
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering (incl. Goed Werkgeverschapsverzekering) t.b.v. gemeente Venray
Beschrijving: De gemeente Venray wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) inclusief een Goed Werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met daarna een stilzwijgende verlenging telkens voor een termijn van 12 maanden. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt 10 jaar.