868109-2025 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Borger-Odoorn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Borger-Odoorn
Beschrijving: De gemeente Borger-Odoorn wenst een Aansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: AVG (+ GWV) t.b.v. de gemeente Borger-Odoorn
Beschrijving: De gemeente Borger-Odoorn wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) en een Goed werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.