86847-2024 - Mededinging
België – Beschermende uitrusting – Levering van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) hoofdzakelijk via verdeelautomaten en lockers.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) hoofdzakelijk via verdeelautomaten en lockers.
Beschrijving: Levering van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) hoofdzakelijk via verdeelautomaten en lockers.
Interne identificatiecode: CS5/0004410927
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18143000 Beschermende uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CS5/0004410927 - 1
Beschrijving: Levering van persoonlijk beschermingsmiddelen (PBM) hoofdzakelijk via verdeelautomaten en lockers. • Voor de directie NMBS Technics zal de firma verantwoordelijk zijn voor het volledige logistieke proces van stockbeheer tem de verdeling van de PBM via de verdeelautomaten en de lockers verdeeld over heel het land (momenteel een 80-tal verdeelautomaten en lockers) • Voor de directies NMBS Stations, Transport Operations, Passenger Transport & Security en Customer Services zal de firma de PBM’s leveren in de lokale verdeelcentra verdeeld over gans België (momenteel een 10-tal).
Interne identificatiecode: 1